• Ana Kubbe

  Ana kubbe merkezinde yapılan bu süsleme çeşidi altın varak ve rumi süsleme ile devam eden şeritler şeklinde devam eder.

  ... Detay
 • Aslan Göğsü

  Aslan Göğsü süsleme çeşitleri genelde pencere pervazlarında ve kapı söğelerinnde kullanılan bir süsleme çeşididir.

  ... Detay
 • Yarım Ay

  Sağa yatık şekilde çizimi yapılan bir tabaka ile yarım ay şekli verilir ve bu nesnenin içi renkli boya ile boyandıktan sonra şerid şeklinde devam ettirilerek yapılan süsleme çeşididir.

  ... Detay
 • Küçük Kubbeler

  Tüm yan kubbelerin süslemelerinnde varak ve altın yaldız sıkça kullanılır. Bu süsleme ile mekana aydınlık verilmiş olur. Ayrıca bu süslemenin avantajı mekana ayrı bir ferahlık sunmaktadır.

  ... Detay
 • Tavan Süslemeleri

  Hat ve motiflerin yer aldığı bir tavan süslemesi ile cami, medrese, hamam gibi  tarihi yapılarda mekanın içinde ayrı bir ferahlık vermektedir.

  ... Detay

Eyyüboğlu Nakkaş

Nakkaş Gıyasettin Eyyüboğlu tarafından kurulan Eyyuboğlu Nakkaş Cami süslemelerinde ve restorasyon çalışmalarında uzmanlık kazanmış tecrübeli bir ekiple sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmalarına devam ediyor. 1988 yılında başladığımız mesleğe, 1993 yılında kurumsallaşarak, gelişerek ve geliştirerek devam etmekteyiz.

Eyyuboğlu Cami Nakkaş Hizmetleri Uzun yılların verdiği tecrübe ve güvenle birlikte birçok camii nin kalemişi nakkaş, vitray, çini işlerini yaptık. Bunun yanısıra tarihi eserlerin restorasyon ve bakımlarını da özenle tecrübeli personelimizle yapmaktayız. Bize sormadan iş yaptırmamanız sizin karınıza olacaktır. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat Eyübboğlu Nakkaş'ta.